Аутизм. Аутичного спектру розлади. Методи надання допомоги. За та проти

Коротко про книгу
Методи лікування аутизму і аутичного кола (спектра) розлади. Види і форми аутизму. Ознаки аутизму. Методи реабілітації та надання допомоги дітям з аутизмом. Ця книга - єдине керівництво з аутизму для лікарів і батьків. Вперше професор Рахманов узагальнив всі існуючі поняття про аутизм, все методи лікування аутизму і аутичного спектру розладів, а також способи надання допомоги та реабілітації для дітей з аутизмом.

Книга, відомого широкому колу читачів професора Рахманова, в якій узагальнені результати багаторічного досвіду роботи з дітьми хворими на аутизм і аутичного кола (спектра) розладами.

У книзі подано короткий історичний огляд поняття аутизм, етіології поняття аутизм, як багатофакторність прояви даної патології.

Вперше професор Рахманов, докладно обговорює основні ознаки прояву аутизму і аутичного спектру розладів і залежності прояви аутизму від психогенних факторів в пери-та постнатальний період.

Мета цієї книги – ознайомити фахівців і батьків, родичів хворих дітей з існуючими в практиці методами надання допомоги, позитивним і негативним впливом методів на дітей хворих на аутизм. У тому числі ознайомити і з новим методом професора Рахманова до надання лікувально-реабілітаційний допомоги дітям з обмеженими можливостями, в тому числі з аутизмом і аутичного спектру розладами.

На основі своєї багаторічної наукової-практичної роботи, професор Рахманов з практичної точки зору визначив нову сучасну класифікацію аутизму і аутичного спектру розладів.

Книга рекомендована батькам дітей хворих на аутизм, вихователям, педагогам, психологам, студентам які навчаються сфері спеціальної освіти, реабілітологам, а також широкому колу читачів, яким не байдужа доля дітей з обмеженими можливостями.

м Дніпро, РІА «Дніпро-VAL», 2019 р.

Відгуки читачів
Шукайте і не здавайтеся!

Дорогі читачі сторінки, в черговий раз ми приїхали на лікування в центр Вагіфа Мамедович і продовжуємо в черговий раз збирати по крупицях наші зміни в поведінці, загострення і поліпшення.

Слід зазначити, що в квітні цього року, на 7-річний день народження 13.04. моєї Маргарити професор зробив нам неоціненний подарунок – свою останню монографію “Аутизм та аутичного спектру розлади. Методи надання допомоги. За і проти”, де історії моєї дочки професор присвятив близько 10 сторінок.

Читаючи сторінки книги, де докладно були описані найскладніші і цікаві історії пацієнтів, які лікуються у професора, і з задоволенням зловила себе на думці, що нам всім не вистачає часу на лікуванні і на зборах, щоб почути в таких подробицях кожну з найцікавіших історій становлення і лікування наших особливих дітей.

Маргарита з мамою Наталею

Маргарита з мамою Наталею

Професор у своїй книзі дає докладні рецепти того, як ті чи інші сім’ї справлялися з проблемами, які їм піднесло життя, і багатьом професор допоміг не розбитися, не зламатися, що не зневіритися. Ніхто з нас не потрапив до професора прямо з пелюшок або з народження, кожен з нас пройшов важкий шлях до Вагіфа Рахманова і численне коло фахівців, медцентрів, досліджень, лабораторій і т.д.

Ми довго цей готовий рецепт шукали по світу, шукали парний випадок, може хтось вже до нас стикався з такою проблемою, як ми з дочкою, але вийшло так, що професор першим у своїй книзі “Аутизм та аутичного спектру розлади” дав можливість будь -то мамі чи татові, у яких є особлива дитина, прочитати нашу історію і побачити в ній якийсь аналог, готовий рецепт шукань, де можна раніше розпізнати ознаки особливості та хвороби і таким чином розпочати лікування набагато раніше, ніж це зробили ми. …

Шукайте і не здавайтеся!

Коли я прочитала “Мудрі слова” Вагіфа Рахманова то деякі його фрази стали рушійною силою в нашому подальшому лікуванні і житті: “Справжній лікар не шукає пацієнтів, вони самі злітаються до нього, як бджоли на мед!” А мудрий афоризм, що “Душевні рани, нанесені кимось особливо рідними, завжди залишаються в глибині серця”, але мені вистачило сил завдяки лікуванню професора пробачити людей, які завдали мені біль: і лікаря, який допустив помилку при пологах і батька моїх дітей , який залишив мене з дітьми, коли особливо потрібна була підтримка і допомога … стало простіше змінити хід життя після того, як вдалося відпустити біль і залікувати рану.
Спасибі Вам, Пане професоре, велике.

На сьогоднішній день все більше і більше народжується в світі особливих дітей, з різними розладами і діагнозами і важливо стати на правильний шлях лікування вчасно і не зруйнувати відносини в родині. Моя племінниця, яка живе в Польщі з сім’єю, після прочитання останньої книги Вагіфа Рахманова написала мені такі рядки:

“Сім’я. Здавалось би звичайне слово, але для кожного із неться пережити, скільки сліз буде виплакано і колін оббито. І більшість тих порогів, що оббивають сучасні батьки, зіткнувшись із даною ситуацією, дають лиш ілюзію перемоги над хворобою. У гіршому ж випадку, медикаментозне лікування призводить до важких наслідків для здоров’я дитини.

Професор Рахманов В. М. у своїй книзі трактує «особливий» дитячий розум не як щось пошкоджене чи зіпсоване, а як цілком звичний людський розум в стані тимчасового заціпеніння. І при активній участі відповідних спеціалістів і батьків можна розблокувати дане «заціпеніння» і повернути дитину до звичного повноцінного життя. Автор дає рекомендації, щодо того, в які навчальні заклади потрібно віддавати дитину і якою має бути психологічна атмосфера у сім’ї.

Час, коли можна було заховатися за «таємницею» аутичних відхилень пройшов. Кількість книг, що видана вже давно перевищила кількість особливих дітей. Акцентуючи увагу на слові «особливі» діти, хочеться уникнути слова «хворі».

Чому?

Тому, що кожен, чиї діти потрапили до тенет даної хвороби, повинен розуміти, щас воно несе свою особливу цінність. В моєму уявленні слово «сім’я» — це улюблені люди, затишок, тепло і розуміння. Але так на жаль є далеко не у всіх. Ця книга написана про сім’ї, що свого часу зіткнулися із проблемами, які дали поштовх до зміни подібних уявлень.

Незвичайні сім’ї, особливі сім’ї, — саме в них народилися і почали свій земний шлях діти, чиї розумові здібності відмінні від інших. Діти, виховання яких потребує кропіткої праці, великого бажання і незламної віри в успіх. Стаючи на цей шлях більшість із батьків і близько не могли собі уявити скільки безсонних ночей їм довед все тимчасово і при цілеспрямованій лікувально-реабілітаційній терапії можливо вилікувати і соціально адаптувати кожну дитину.

А в руках у професора Рахманова діти отримують шанс на інше життя. Життя наповнене всіма барвами, що тільки може нам дати навколишній світ. Головним же завданням батьків залишається збереження здорової атмосфери у сім’ї, збереження власного душевного спокою і незламної віри у свою дитину.”

Вчитайтеся в останні рядки і не розпускати своє життя на нитки, з яких ви в’яжете життя своїм особливим дітям, потайки розпускаючи на нитки своє життя, ми з Маргаритою, наприклад, отримуємо життєву пряжу і нитки для такого здорового і щасливого життя на лікуванні у професора Рахманова, чого і вам всім бажаємо!

Будьте здорові і щасливі!

Ця книга - рятівний круг!

Прекрасний подарунок чекав нас в цей раз в НДІ дитячої та сімейної психіатрії, психології, медичної та соціальної реабілітації – нова книга професора Рахманова “Аутизм. Аутичних кола розлади. Методи надання допомоги. За і проти.”

Ця книга – рятівний круг “заблукали в інформаційному потоці батькам хворих дітей”. Коли я прочитала книгу, у мене в голові все встало на свої місця. Хочу відразу сказати, що у моєї внучки Яни інший діагноз, але цю книгу потрібно прочитати всім батькам хворих дітей, та й для здорових там теж багато корисного. Вагіф Мамедович описує не тільки свій багаторічний досвід роботи з дітьми, а й дає можливість познайомитися з історією вивчення аутизму вченими різних країн, з їх протилежними поглядами на методики лікування.

Вагиф Мамедович Рахманов дает види і класифікація аутизму і аутичного кола розладів. Перш за все це дозволить фахівцям вірно і вчасно поставити діагноз, та й для нас, батьків, це дуже важливо. У книзі наводяться методи терапії для лікування і реабілітації дітей з аутизмом.

Як людина дуже скромна, Вагіф Мамедович, перераховуючи різні методи, вказав два своїх методу під номерами 26 і 27 (найостаннішими):

26. Психологія і різні її методики (психоаналіз, гіпнотерапія, аутогенне тренування і ін.) І психосоціальна реабілітація за методикою професора Рахманова В. М.
27. Психофізичний, психофізіологічний метод лікування аутизму, ЗПР професора Рахманова В. М.

Вагіф Мамедович, дорогий, шановний, улюблений дітьми і батьками з різних країн і континентів! Ваші методи потрібно поставити на перше місце, на ПЕРШЕ! Адже не дарма ж ми тут зібралися! Ніде в світі немає таких результатів, як у Вас! Дякую Вам і низький Вам уклін за Ваш талант і важка праця, за Вашу любов до дітей, Ваше терпіння і увагу!

Хочу сказати батькам, що тільки людина сильна і впевнена в своїй справі, справжній учений дозволить собі описувати різні методики, даючи можливість самому батькові вибирати те, що необхідно своїй дитині.

Професор постійно наголошує на необхідності індивідуального підходу до лікування дитини, чи стосується це вибору методики, застосування медикаментів, вітамінів, дієт, вакцинації.

Неоціненну допомогу мають “Поради батькам хворих дітей”. Тут не тільки поради щодо лікування хворої дитини, але і як побудувати відносини в родині, взаємодія з друзями і родичами.

Особливого значення набувають рекомендації “Що можуть зробити батьки, щоб допомогти своїй дитині?”:

  • Годувати дитину найкращими продуктами харчування
  • Давати дитині достатньо чистої води
  • Уникати антибіотиків
  • Уникати використання мікрохвильової печі
  • Уникати вживання цукру
  • Забезпечити тиху і мирну обстановку
  • Забезпечити здоровий сон і т.д.

Для кожного з батьків мають велике значення приклади з особистого досвіду професора, фотографії, листи та відгуки батьків. У НДІ створена така доброзичлива обстановка, коли всі радіють позитивну динаміку лікування кожної дитини.

Переглядаючи книгу, можна почути: “Я знаю цього хлопчика”, “Це наша Єва”, “Як виросла Поліна” – ми стали однією сім’єю завдяки нашому улюбленому професорові!

Спасибі Вам, Вагіф Мамедович!
Миру, здоров’я, щастя і благополуччя Вам і всім Вашим рідним і близьким!
Вашу нову книгу все батьки чекають з нетерпінням.
Мені неймовірно пощастило її прочитати.

Що не має аналогів в світі методика лікування аутизму врятувала і рятує життя тисячам пацієнтів

Автор численних праць з психіатрії Рахманов Вагіф Мамедович випустив свою нову книгу присвячену сучасній хвороби (набирає обертів) людства – Аутизм. Що не має аналогів в світі методика лікування аутизму врятувала і рятує життя тисячам пацієнтів.

Також науковим пластом робіт професора є невроз. Вчений у своїх працях розкриває причинно-наслідковий зв’язок цієї недуги, його прояви, методики боротьби.

Вчіться на помилках чужих сімей, тим самим ви вбережете свою дитину ... Ідіть вперед і не здавайтеся ...

З перших днів нашої «особливою» життя, у мене виникало дуже багато питань.

Вакцина чи дала збій в розвитку дитини?
Яка методика ефективна?
Може мед. препарати?

Але відповідей я так і не знайшла. Довелося пробувати всі варіанти: купа непотрібних методик, ноотропи, які ще більше погіршили стан дитини.

Але мабуть робили ми це не дарма, адже саме таким шляхом ми знайшли єдину методику, яка дала нам шанс на одужання нашого дитини.

Після першого дня лікування – дитина спала всю ніч, а я сиділа над ним і не вірила, що таке може бути, на той момент ми скасували всі препарати.

Чудо? Ні! Це важка праця професора, який роками розробляв свою методику, хочу зазначити – методика лікування аутизму професора Рахманова безмедикаментозне, щоб вилікувати наших діток.

Ця методика лікування, яку неможливо описати, розповісти, але я точно знаю, що це наш шлях до одужання. Щоденний пекельна праця професора і пекельна праця і терпіння батьків дає результат.

Зараз, коли я прочитала книгу професора «Аутизм. Аутичної кола розлади. Методи надання допомоги. За та проти. На допомогу батькам хворих дітей, які заблукали «в інформаційному потоці», я нарешті знайшла відповіді на всі питання. Ця книга допомагає батькам уберегти своїх дітей від випробувань, які пройшли ми.

Матусі! Вчіться на помилках чужих сімей, тим самим ви вбережете свою дитину … Ідіть вперед і не здавайтеся і тоді ви знайдете те щастя, яке зараз переживає наша сім’я!

«Кращий лікар своє життя забирає і кладе до життя хворого. Від того лікування його прекрасно »

Професор В. М. Рахманов. Книга «Мудрі слова, психологічні думки і афоризми»

Ця книга - своєрідний путівник
Caterina

Вийшла в світ нова книга автора, професора, заслуженого лікаря Вагіфа Рахманова «Аутизм. Аутичної кола розлади. Методи надання допомоги. За та проти.” Книга присвячена актуальним питанням аутизму в сучасному світі.

Дана книга має реальні приклади батьків, які зіштовхнулися з діагнозом аутизм у свою дитину. Батьків, які часто не можуть самостійно впоратися з негативними переживаннями і виявляються в інформаційному вакуумі.

Виховання такої дитини, нагадує марафонський біг із зав’язаними очима – ніколи не знаєш, де спіткнешся. Батьки таких дітей потребують підтримки.

Ця книга – своєрідний путівник, який дозволить долати труднощі на цьому не легкому шляху.

Caterina