Останнім часом до нас за допомогою все частіше звертаються батьки підлітків, які потрапили в залежність від модного зараз селфхарма (англ. self-harm) – навмисне навмисне самоушкодження доступних частин тіла у вигляді порізів. Одна з таких пацієнток закінчила перший етап лікування у нашому Інституті. Розповідає мама дитини — до цього я мала здорову доньку, нормально розвивалася, до 8 класу була відмінницею, дуже добре знає англійську. А після місяця дистанційного навчання почала скаржитися, що не вміє спілкуватися з однокласниками, не хоче йти до школи. Дійшло до того, що два тижні вчиться, потім два тижні хворіє, погано почувається, пропускає заняття…
Кожен день на прийом до професора Рахманова приходять люди зі словами — «Мені порадили звернутися до Вас». Майже 2 роки чекали приїзду професора Рахманова в Азербайджан пацієнти з м. Баку. Карантин вніс свої корективи та заплановане лікування довелося переносити на більш пізній термін. Позитивні результати лікування відзначають батьки дітей з органічними та функціональними розладами: ЗПР, аутизм, РАС, ЗПРР, ДЦП, ураження ЦНС, генетичними порушеннями, неврозами, нейросенсорні (сенсоневральні) порушення слуху та іншими неврологічними розладами…
Директор НДІ «Дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації», професор, доктор медичних наук, заслужений лікар і раціоналізатор України – Вагіф Мамедович Рахманов переміг в номінації «Новатор охорони Здоров’я»
Сократовский номінаційного комітет прийняв рішення про присвоєння заслуженому лікарю та раціоналізатору України, доктору медичних наук, професору Вагифу Рахманова, директору НДІ “Дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації”, нагороди «За Гуманізм та Благородство» за відданість професії, збереження кращих медичних традицій, а також мужність і шляхетність в боротьбі з пандемією Covid-19. Цією відзнакою нагороджуються кращі медики й лікарі світу, які стоять на передовій боротьби з недугою.
Професор Рахманов Вагіф Мамедович взяв участь в сесії проекту “The Best Medical Practice” (Великобританія – Бельгія) за участю Міжнародної асоціації фахівців оздоровчих практик (МАСОП) в рамках Саміту лідерів “Achievements-2021”. Сесія була присвячена досягненням лідерів медицини і оздоровлення, а також кращим практикам у сфері лікування, профілактики і реабілітації. Особлива увага приділялася авторськими методиками, ефективним для підняття імунітету, профілактики небезпечних інфекцій, самовідновлення організму, підвищення його захисних сил, психологічних механізмів самозахисту і адаптації до умов життя в період пандемії.
Наталія Кузнєцова в своєму відео-репортажі розповідає подробиці як проходило лікування дочки від дитячого аутизму за методикою професора Рахманова.