Нервова булімія характеризується рецидивуючими епізодами переїдання з подальшим неадекватним компенсаторним поведінкою, таким як очищення (провокування блювання, вживання проносних або сечогінних засобів), голодування або посилені фізичні навантаження; епізоди трапляються в середньому мінімум один раз на тиждень протягом 3-х місяців. Нервова булімія зустрічається у 1,6% підлітків і молодих жінок, і у 0,5% чоловіків того ж віку. Всі пацієнти надмірно стурбовані вагою і формою свого тіла. На відміну від хворих на нервову анорексію, хворі нейрогенной булімією зазвичай важать в межах норми або більше. Пацієнти з нервовою булімією зазвичай описують чергування нападів переїдання з подальшим очищенням. Переїдання має на увазі вживання їжі в обсязі, який значно перевищує вживається більшістю людей за такий же період часу при аналогічних обставинах і супроводжується відчуттям втрати контролю над собою.
Під час епізодів переїдання пацієнти воліють вживати солодощі, їжу з високим вмістом жиру (наприклад, морозиво, тістечка). Кількість споживаної їжі в значній мірі варіює і може досягати декількох тисяч калорій. Переїдання зазвичай носить епізодичний характер, часто провокується психосоціальним стресом, може траплятися кілька разів на день і, як правило, потай від інших. За переїданням слід компенсаторна поведінка: провоцируемая блювота, вживання проносних або сечогінних засобів, посилені фізичні навантаження і / або голодування.
Зазвичай вага хворих знаходиться в межах норми; у меншості спостерігається зайва вага або ожиріння. Проте, пацієнти надмірно стурбовані вагою і / або формою власного тіла; вони часто незадоволені своїм тілом і думають, що їм потрібно схуднути. Більшість фізичних симптомів і ускладнень трапляються в результаті очищувальних процедур. Викликання блювоти може привести до ерозії зубної емалі різців, безболісного збільшення привушних (слинних) залоз і розвитку езофагіту.
Професор Рахманов лікує нервову Булем за допомогою власної безмедикаментозної методики. Цей метод захищений патентами і визнаний в інших країнах.
Головний мозок має величезний запас міцності і головне завдання – змусити здорові клітини мозку працювати замість загиблих або постраждалих. Способи зробити це підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Голковколювання – стимулювання певних біологічно активних точок, допомагає привести в норму всю нервову систему.