Розлади поведінки

Синоніми: розлади поведінки, депресія з психопатоподібним поведінкою, психопатоподібна депресія, депресія з порушенням поведінки, невротична депресія з порушенням поведінки.

До змішаних розладів поведінки і емоцій відносять стани, в клінічній картині яких розлади поведінки поєднуються з вираженою депресією або тривогою, страхом, деперсонализаційнімі – дереаліцаційними і обсесивно-компульсивними розладами.

Поширеність змішаних розладів поведінки і емоцій у дітей та підлітків невідома, але є підстави вважати їх одними з найбільш частих варіантів депресивного синдрому в препубертатном віці і у підлітків.

Змішані розлади поведінки характеризуються поєднанням депресивного синдрому з розладами, що імітують патологію характеру (грубістю, зухвалістю, злостивістю, агресивністю, опозиційністю, підвищеною збудливістю, деспотизмом, істероїдні і ін.) І поведінковими порушеннями: пропусками занять, відмовою від відвідування школи, бійками, антідісціплінарнимі вчинками , відходами, бродяжництвом, вживанням наркотичних речовин, ранніми сексуальними зв’язками, а іноді і кримінальними діями.

Поведінкові розлади при депресіях у дітей і підлітків коливаються від елементарних антідісціплінарних вчинків до важких форм девіантної поведінки.

Змішані розлади поведінки та емоцій, як правило, починаються поступово. При цьому зниження настрою у більшості дітей і підлітків залишається непоміченим оточуючими. На протязі декількох місяців спостерігається різке зниження успішності, відмова від відвідування школи і більш-менш грубі порушення поведінки. Ці стани мають в основному тривалий багаторічний перебіг.

Професор Рахманов лікує розлади поведінки у дітей за допомогою власної безмедикаментозної методики. Цей метод захищений патентами і визнаний в інших країнах.

Головний мозок має величезний запас міцності і головне завдання – змусити здорові клітини мозку працювати замість загиблих або постраждалих. Способи зробити це підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Використовується і такий метод, що активізує органи чуття: дитині за допомогою спеціальних окулярів закривають очі, і мама йде з ним на прогулянку. Так відключається зір і загострюються інші почуття – слух, нюх. Працюючи з дітьми, професор Рахманов одночасно лікує батьків дитини від неврозу.