Депресивні розлади

Основні діагностичні критерии депрессивных расстройств:

  • Наблюдаются при разлуке с семьей (при оформленні в саду, школу, больницу), боязнь белого халата, потеря близкого – розвод родителей; у младшего возраста – потеряна любима іграшка, зміна соціального статусу сім’ї.
  • Індивідуальна пропозиція (уявлення), з обов’язковим психо-травмируючим фактором: хвороба матері, від, пере-, пери-, пост-натальні психо-травмирующие і соціально неблагополучні фактори, в тому чисті не значні, на першому взгляді, нічтожній ситуації. Наприклад, навчаються матері і переживають по часу екзаменів, зачетів і подібних. Симптоми: тревога, беспокойство, розведення, плаксивість у роботі з депресивним поведенням, зниження продуктивності фізичних та розумних можливостей, або без розривів, вспышки, агресії та зв’язування цих симптомів з психо-травміруючими факторами.

У дітей молодшого колективу виявляються депресивні розбудови, не завжди удаються навіть досвідчені спеціалісти, але вони частіше маскіруються під соматичними розширеннями. У старшому і підростковому вогнестійких основних проявах використовуються ефективні розбудови (надані настрої), відсутність ініціативної вербальної комунікації або при публіці вони говорять тихім голосом, грубим виробленням особи і білою мімікою, двигунної пасивності і психічної заторможеності, навколишнім звичним риском, запори, стремління до одиночества та інших.

Відгуки про лікування
Мама Ірина
У моїй вже 15-річної дочки – елективний мутизм. Розмовляє вона тільки з обмеженим колом осіб – в нашому випадку, з рідними і дітьми – своїми ровесниками. Взагалі не говорить зі сторонніми дорослими. Плюс купа всяких страхів, в основному, надуманих. Плюс гіперстеснітельность і нелюбов до особистої гігієни. Я не буду перераховувати...
Читати повний відгук
батьки дитини 8 років, Україна
Хочу висловити подяку професору Рахманову Вагіфу Мамедовичу! У дитини 8 років — синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДВГ), що супроводжується розсіяністю уваги, швидкою втомлюваністю, іноді це агресія по відношенню до однолітків, проблеми з комунікацією, соціалізацією, звідси замкнутість і небажання йти на контакт. Часто перебував у «своєму світі», говорив не в...
Читати повний відгук
Читати інші відгуки