Інші поведінкові та емоційні розлади: енурез, енкопрез, розлад прийому їжі, стереотипні рухові розлади, заїкання

Енурез – розлад, що характеризується мимовільним випусканням сечі, вдень і / або вночі, що є ненормальним по відношенню до розумової віком дитини.
Енкопрез – повторюване, довільне або мимовільне відходження калу, зазвичай нормальної або майже нормальної консистенції в місцях, які в даному соціо – культурному оточенні не призначені для цієї цілі.

Розлад прийому їжі в дитячому віці – це розлад зазвичай включає в себе відмову від їжі і крайню вередливість при наявності адекватної кількості і якості їжі, вмілої годуючої особи і відсутності органічного захворювання. В якості супутнього розладу може відзначатися жування жуйки (повторні зригування без нудоти або шлунково-кишкових захворювань).

Стереотипні рухові розлади – це довільні, повторювальні, стереотипні, нефункціональні (і часто ритмічні) рухи, які не пов’язані з будь-яким встановленим психічним або неврологічним станом.

Заїкання – мова, яка характеризується частим повторенням або пролонгацією звуків або складів, або слів; або частими зупинками або нерішучістю в промові, яка розриває її ритмічну течію. Невеликі дизритмії цього типу досить звичайні як минуща фаза в ранньому дитинстві, або як незначна, але стійка ознака в пізньому дитинстві і в зрілому віці. Вони повинні класифікуватися як розлад, тільки якщо їх тяжкість така, що помітно порушує плавність мови. Можуть відзначатися супутні рухі особи і / або інших частин тіла, що збігаються за часом з повтореннями, пролонгаціями або зупинками в перебігу мови.

Професор Рахманов лікує поведінкові та емоційні розлади: енурез, енкопрез, розлад прийому їжі, стереотипні рухові розлади, заїкання за допомогою власної безмедикаментозної методики. Цей метод захищений патентами і визнаний в інших країнах.

Головний мозок має величезний запас міцності і головне завдання – змусити здорові клітини мозку працювати замість загиблих або постраждалих. Способи зробити це підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Голковколювання – стимулювання певних біологічно активних точок, допомагає привести в норму всю нервову систему. На заняттях діти і батьки танцюють.

Працюючи з дітьми, професор Рахманов одночасно лікує батьків дитини від неврозу.