«Аутизм - переможемо! Ваша дитина здорова! » Як мені вдалося перемогти аутизм. Допомога батькам. Відповіді на запитання
Тетяна Левицька

Аутизм – переможемо! Ваша дитина здорова! – так прозвучали слова професора Рахманова про мою дитину.
Це не реклама, це моє життя! Сьогодні я готова з вами їй поділитися. Я, мама дитини, якій поставили страшний діагноз – аутизм.

Наша історія

Нам оголосили – «У вашої дитини діагноз – аутизм. Ваша сім’я повинна змиритися з цим. Він не лікується. Ви повинні звикнути до тієї думки, що ваше життя повністю зміниться з дитиною-інвалідом. Це генетичне захворювання і з цим нічого не зробити … »

Приїхали ми з чоловіком додому, переглянули в інтернеті, що з себе представляє цей діагноз. Час тиші. Шок … Несамовита біль всередині мене … Що? Куди? Чому? За що?

Питання про мою роботу був закритий. Звільнилася. Почали бити на сполох: «бабки», «знахарі», «мануальна терапія», АВА-терапія, каністерапія, безглютеновая дієта, брали всілякі препарати: Кортексин, Депакін і інші ноотропи.

Поведінка і психічний стан дитини погіршувався на очах. На той момент ми всім лікарям “заглядали в рот” і виконували все сумлінно, не розуміючи, що поступово «вбивали» свою дитину. Нестерпно боляче було дивитися на дитину, якій не знаєш чим допомогти.

Скільки було витрачено сил, нервів і найголовніше згаяний час.
Не знаю, що було б далі з нашим дитиною, але чисто випадково побачили по телевізору передачу за участю професора Рахманова з Дніпра.

Коли твоєму дитині ставлять діагноз аутизм – страждає вся родина

Може комусь цей відгук здасться дивним, але на моєму життєвому досвіді, хочу сказати одне – коли твоєму дитині ставлять діагноз аутизм – страждає вся родина. Так було і у нас.

Мій стан розгубленості, невідомості, постійні неврози, стреси, безсоння, образи на весь світ переростало в сімейні сварки і скандали – і це все відбивалося на нашій родині, в першу чергу, на наших діток, на жаль розумієш це вже потім.

Сім’я потихеньку руйнувалася … Як впоратися з цим?

Коли ми приїхали на консультацію до професора, перше, що мене здивувало – це табличка з написом:

«Якщо Вам пощастило потрапити на лікування, ми повинні розділити нашу працю порівну (50% і 50%). Це пекельна праця … І тому якщо Ви сподіваєтеся тільки на диво, краще до мене не звертайтеся! »

Це було найголовніше правило для мене!

«Від хворих потрібні, перш за все, три речі: терпіння, не звертати уваги на хворобу і боротися з хворобою з посмішкою на губах. Здоров’я – справа четвертий »

«Не вірте, що хвороби невиліковні. Всі хвороби від поганих думок. Приберемо погані думки і хвороби зникнуть »

«Хочеш бути здоровим, будь ним. Але для цього треба багато хотіти і робити! »

«Психіка і здоров’я батьків старіють і ламаються, подібно фруктовим деревам, від власних плодів»

«Сміх і радість – один в боротьбі з прикрістю»

«Іди, приймай заходи. Поки не пізно, зміни долю »

«Уміння прощати – це теж талант і не кожному він дан»

Професор В. М. Рахманов. Книга «Мудрі слова, психологічні думки і афоризми»

Ця книга професора, яка допомогла мені задуматися, багато чого зрозуміти і усвідомити. Його «Мудрі слова» залишили слід в моїй душі, які дали мені сил йти вперед.

І ось ми приїхали на 1 цикл лікування (1 цикл – 20 днів) в «Науково-дослідний інститут дитячої та сімейної психіатрії, психотерапії, психології, медичної та психосоціальної реабілітації» професора Рахманова В. М.

До лікування

На той момент дитині було 4 роки. З якими скаргами ми приїхали:

  • не реагував на своє ім’я
  • не розумів звернену мова
  • нічого не говорив
  • агресія і аутоагресія
  • не дивився в очі, відчужений погляд
  • не було почуття страху, жалості
  • гіперактивність
  • не було самообслуговування
  • відсутність міміки обличчя
  • не відчував холоду, тепла
  • нав’язливі руху рук і ніг
  • всі предмети (олівці, іграшки і т.д.) вибудовував в ряд
  • повна відсутність уваги, інтересу до всього, що його оточує
  • діти його взагалі не цікавили
  • відчував страх в громадських місцях
  • закривав вуха при гучних звуках
  • крики, істерики, неврози
  • ходив на носочках
  • вночі прокидався з криками і т.д.

Результати безмедикаментозного лікування професора Рахманова

Після першого дня лікування — дитина спала всю ніч, а я сиділа над ним і не вірила, що таке може бути, на той момент ми скасували всі препарати.

Чудо? Ні! Це важка праця професора, який роками розробляв свою методику, хочу зазначити – методика лікування аутизму професора Рахманова безмедикаментозна, щоб вилікувати наших діток.

Ця методика лікування, яку неможливо описати, розповісти, але я точно знаю, що це наш шлях до одужання. Щоденний пекельна праця професора і пекельна праця і терпіння батьків дає результат.

Що мене здивувало на лікуванні, це те, що професор займається не тільки дитиною, але і батьками.

«Від хворих потрібні, перш за все, три речі: терпіння, не звертати уваги на хворобу і боротися з хворобою з посмішкою на губах. Здоров’я – справа четверте! »

Професор В. М. Рахманов. Книга «Мудрі слова, психологічні думки і афоризми»

Книга «Мудрі слова, психологічні думки, афоризми» допомогла мені задуматися, переосмислити, багато чому навчитися і йти вперед.

Професор часто говорить нам:

«Для того, щоб лікувати дитину, потрібно вилікувати спочатку маму і тата! Коли дитина бачить батьків щасливими, коли в сім’ї панує щастя і любов, тільки тоді буде результат лікування вашої дитини »

Але як впоратися з душевним болем, як налагодити атмосферу в сім’ї? Які наслідки можуть бути в період хвороби дитини?

В цьому нам допомогла ще одна книга професора «Сімейний невроз. Психосоматичні і вегетативних розлади у дітей і дорослих» В. М. Рахманов. Ця книга навчила нас контролювати свої емоції, виправити свої помилки і налагодити в родині то щастя, радість і любов, якого так не вистачало нашим дітям. Не можу сказати, що нам це вдавалося легко, але ми намагалися змінити себе.

Коли ми сваримося, лаємося, кричимо, вихлюпує свій негатив, нам начебто легшає, але що в цей момент відчувають наші діти? — страх, який в подальшому переростає в неврози і інші психо- соматичні розлади. Цю книгу я рекомендую прочитати всім батькам, які хочуть виховати здорових, добрих і щасливих дітей!

Чому наші діти так часто хворіють, страждають від алергії, астми і т.д.? Адже ми з народження купуємо їм все найкраще: дитяче харчування, соки, фрукти, вітаміни, йогурти, хот-доги, піци; користуємося гігієнічними засобами, косметикою; одягаємо їх в гарний одяг; у кожної дитини свій мобільний телефон, комп’ютер, не усвідомлюючи, що саме цим завдаємо шкоди своїм діткам.

І після цього ми хочемо мати здорових і розумних дітей? Саме про це йтиметься в наступній книзі професора В. М. Рахманова: «Оптимізм-песимізм. Парадокси – надмірностей сучасної цивілізації в баченні професора, лікаря-психіатра, психолога, психоаналітика ».

У цій книзі професор «не закликає, а кричить: Люди, озирніться! Що ви робите? Подумайте про майбутнє своїх дітей! … Куди ми котимося? » Це дуже пізнавальна книга для мене: професор дає нам докладну цікаву інформацію, корисні факти, пов’язані з нашою екологією, харчуванням, медичними препаратами і т.д. в нашій сучасній цивілізації.

Кожна книга професора унікальна, як і унікальна його методика лікування дітей з найскладнішими захворюваннями.

Аутизм. Аутичної кола розлади. Методи надання допомоги. За та проти. На допомогу батькам хворих дітей, які заблукали «в інформаційному потоці

З перших днів нашої «особливою» життя, у мене виникало дуже багато питань.

Вакцина чи дала збій в розвитку дитини?
Яка методика ефективна?
Може мед. препарати?

Але відповідей я так і не знайшла. Довелося пробувати всі варіанти: купа непотрібних методик, ноотропи, які ще більше погіршили стан дитини.
Але мабуть робили ми це не дарма, адже саме таким шляхом ми знайшли єдину методику, яка дала нам шанс на одужання нашого дитини.

Зараз, коли я прочитала книгу професора «Аутизм. Аутичної кола розлади. Методи надання допомоги. За та проти. На допомогу батькам хворих дітей, які заблукали «в інформаційному потоці» , я нарешті знайшла відповіді на всі питання. Ця книга допомагає батькам уберегти своїх дітей від випробувань, які пройшли ми.

Матусі! Вчіться на помилках чужих сімей, тим самим ви вбережете свою дитину … Ідіть вперед і не здавайтеся і тоді ви знайдете те щастя, яке зараз переживає наша сім’я!

«Кращий лікар своє життя забирає і кладе до життя хворого. Від того лікування його прекрасно »

Професор В. М. Рахманов. Книга «Мудрі слова, психологічні думки і афоризми»

З кожним циклом у моєї дитини були поліпшення, тоді ми підключили в наш спільний труд психолога і логопеда. Наш день починався і закінчувався заняттями.

Зараз моєму синочкові 9 років. Він розмовляє, читає, пише, вважає, жартує, фантазує, все ті скарги, які були – їх вже давно немає.

Дитина навчається у 2 класі в масовій школі. Я пишаюся своїм синочком! Він у нас – молодець!

Професор каже – «Ваша дитина здорова! Ти мріяла про це? »

Сьогодні ми закінчуємо 10 цикл лікування.
– “Мамочка, не переживай, у нас все буде добре!”.
Ці слова сказав сьогодні мій синочок. І цим все сказано.

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Скажу чесно, я приїхала, щоб в черговий раз спробувати для нас нову методику. Просто, після слів лікарів, що АУТИЗМ не лікується, звучало як вирок.

Це був шанс, яким ми вирішили скористатися. Коли з’явилися перші поліпшення, тільки тоді я побачила “світло в кінці тунелю”, з’явилася надія на одужання. Так, потім я мріяла про це, при цьому, багато всього потрібно було пройти, але я “йшла до своєї мрії крихітними кроками”.

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Аутизм. Відгуки про лікування. Професор Рахманов. Україна. Дніпро

Низький уклін людині, який своїм важким, щоденною працею рятує тисячі сімей з хворими дітками, який дуже любить наших діток, разом з нами переносить душевний біль, який повністю віддається нашим діткам.

Я безмежно вдячна Вам, наш дорогий і вже такий рідний, професор Вагіф Мамедович Рахманов!

Тільки зараз я розумію, що не дарма я прислухалася до Ваших порад, не дарма виконувала все, про що Ви постійно повторюєте нам.

Спасибі Вам величезне за Ваш важка праця, за глибокий сенс Ваших книг, за ті мудрі слова, які залишаться в моєму серці назавжди!
Дякую за порятунок дитини, за порятунок нашої сім’ї!
Дитина здорова!

Матусі, якщо у вас є до мене питання, я завжди знайду час, щоб з Вами поділитися своїм досвідом. Телефонуйте.

0505332051
0985769464

Тетяна Левицька

Схожі відгуки про лікування
мама Катя, син Рома та дочка Лілія, Волинь, Україна
Ставили діагноз ЗМР, риси РАС, гіперактивність. Він не розумів зверненої мови, не дивився в очі, не було вказівного жесту, не відгукувався на ім’я, нічний енурез, не тримав олівця в руці, не помічав дітей, сам по собі у своєму світі. На лікування вперше потрапили у 3,10 років. З Ромою ми пройшли...
Читати повний відгук
Людмила, син Антон, 5.8 років, Донецька обл. Україна
Лікування раннього дитячого аутизму (РДА) – гіперактивна форма. Перший етап лікування у Дніпрі син проходив у віці 3 років та 10 місяців. На сьогодні мій син Антон пройшов 5 етапів лікування у Вагіфа Мамедовича. Діагноз був – ранній дитячий аутизм (РДА), гіперактивно-відмовлена ​​форма аутизму за класифікацією професора Рахманова або 1-2...
Читати повний відгук
Софія 12 років, Ялта, Крим
Софія з батьками та професором Рахмановим Наше життя розділене на 2 частини: до зустрічі з професором і після. Довгий шлях, багато роботи зроблено, ми змінилися, поміняли світогляд, форму спілкування з дитиною, прочитали всі ваші книги.
Читати повний відгук
Читати схожі відгуки