Лікування раннього дитячого аутизму (синдром Каннера)
Моор Олена, мама Михайла. Німеччина

Всім добрий день, мене звуть Олена, я мам Михайла, нам 9 років, діагноз: ранній дитячий аутизм (синдром Каннера). Живемо в Німеччині. C 26.03.2018 до 13.04.2018 ми проходили 12 етап лікування.

Миша захворів в півтора року після щеплення. В 3 роки нам поставили діагноз і повідомили, що по моя дитина стовідсотковий інвалід. Дитина пищав, вив, кричав, бився головою об стіни і підлогу, не говорив, не просився на горщик. в 5,5 років ми почали лікування у професора Рахманова.

Після другого циклу Міша став зі мною грати в м’ячик, після третього у нього з’явився інтерес до спільної гри з машинкою, будувати піраміду з кубиків, Міша став збирати картинку з трьох однакових частин. З’явилися вперше шиплячі звуки “ш” і “з”.

Коли сідає в Машину, тягне відразу-ж ремінь безпеки, тому що треба прістeгнуться. Виходячи з кімнати або з туалету вимикає світло. Під час четвертого циклу у нас поліпшилося розуміння. Під час п’ятого циклу Міша почав говорити, дуже повільно і обережно. Перше, що він сказав було “я” (так), коли я його запитала, чи хоче в туалет. На той момент говорив 10 слів, зміг сказати своє ім’я.

Дуже зросла цікавість. Став дивитися на людей і речі. Гіперактивність трохи менше стала. Чоловік теж приїхав з нами на чергове лікування. Обстановка в сім’ї нормалізувалася. Після сьомого циклу збільшилася понімаміе. Після миття посуду сортує ложки і виделки по відділеннях. Підмітає підлогу на кухні зі щіткою і совком 🙂 Каже 20 Cлово. Після 8 курсу нарешті почав ходити в туалет не тільки по маленькому, але і по-великому. Це найбільше досягнення. Їсть з ножем і виделкою.

З’явився інтерес до різних іграшок. З’явилася улюблений одяг. Повторює слова, короткі речення. Може сам сказати “Мене звуть Міхаель”, “у нього є цукерка”. Став менше їсти. Раніше не було почуття насичення і Міша їв без зупинки. Розуміє значно більше.

Вивчив цифри від 1 до 3. Пише на клавіатурі “мама” і “тато”. Може відповідати на питання “Що це?”. Показую, що мене цікавить і Міша каже: ніж, ніс, живіт, машина, нога. У процесі всього 9 лікування дитина стала краще розуміти мову.

Мислення: логіка з’явилася, хотів весь час додому. Останній тиждень я прокидалася, як завжди, о 6:00 і виявляла Мишу не поруч з собою, а біля вхідних дверей із зібраним валізою і одягненим для вильоту додому. Коли готую їсти, стоїть поряд з лопаткою, хоче заважати, щоб швидше приготувалося і покласти в тарілку.
Розмовні навички покращилися, пасивний словниковий запас збільшився, він може короткі речення з трьох слів повторити – “вовк їсть м’ясо”, “лисиця їсть м’ясо”, повторює слова з 2-3 складів.

Почав виявляти цікавість до логопедичних занять. Коду гарний настрій, займається з радістю.
Якщо раніше він не розумів, що ми від нього хочемо з зошитом, то зараз з усіх занять, які ми йому пропонуємо (а займатися він не любить і не хоче) лист-найулюбленіше. Миша може сам писати до 6 рядків в прописах. Він розуміє, що писати по пунктиру треба. Навіть розфарбовує краще.

Після 10 і 11 циклу, може зрозуміти умову “якщо, то”: приніс диню і ніж з кухні. Я кажу, що якщо комп’ютер виключиш, тоді і диню будемо їсти. Пішов і вимкнув. Ще один яскравий приклад зрослого розуміння: після обіду прибираю. Миша прибіг на кухню до мене. Я його запитала, де його тарілка. Він побіг і приніс і тарілку, і вилку з ножем.

Після останнього 12 етапу лікування тижні через 2 моя дитина став в 3 рази спокійніше і почав з радістю займатися. Сам мене веде до столу. Пише двома руками, з моєю допомогою і без, навчився рахувати до 10. Пpішёл додому до нас терапевт на заняття, почав Мишу на відео знімати і колегам посилати. Запитує: Ви його підмінили?

Я рада його успіхам, спасибі професорові і всім сотріднікам клініки. Те що у Мишка з’явилося протягом і після кожного циклу, дало зростання і розвиток. У мене теж поліпшення: кров’яний тиск нормалізувалася в процесі лікування. Yзли на щитовидній залозі зменшилися майже вдвічі, зараз по чуть-чуть при кожному контролі зменшуються.

Збираємося їхати на 13 курс лікування. Мета стала новою: активна мова і більше терпіння, якщо треба чекати чого-небудь.

Моор Олена, мама Михайла, 9 років.

Схожі відгуки про лікування
мама Катя, син Рома та дочка Лілія, Волинь, Україна
Ставили діагноз ЗМР, риси РАС, гіперактивність. Він не розумів зверненої мови, не дивився в очі, не було вказівного жесту, не відгукувався на ім’я, нічний енурез, не тримав олівця в руці, не помічав дітей, сам по собі у своєму світі. На лікування вперше потрапили у 3,10 років. З Ромою ми пройшли...
Читати повний відгук
Людмила, син Антон, 5.8 років, Донецька обл. Україна
Лікування раннього дитячого аутизму (РДА) – гіперактивна форма. Перший етап лікування у Дніпрі син проходив у віці 3 років та 10 місяців. На сьогодні мій син Антон пройшов 5 етапів лікування у Вагіфа Мамедовича. Діагноз був – ранній дитячий аутизм (РДА), гіперактивно-відмовлена ​​форма аутизму за класифікацією професора Рахманова або 1-2...
Читати повний відгук
Софія 12 років, Ялта, Крим
Софія з батьками та професором Рахмановим Наше життя розділене на 2 частини: до зустрічі з професором і після. Довгий шлях, багато роботи зроблено, ми змінилися, поміняли світогляд, форму спілкування з дитиною, прочитали всі ваші книги.
Читати повний відгук
Читати схожі відгуки